Ar žinojote, kad knygos išpildo troškimus?

Tiek jūs, tiek jūsų artimieji, draugai ar pažįstami turi svajonių. Kas nori didesnio atlyginimo, kas mąsto apie naują automobilį, kas trokšta išmokti italų kalbą. Svajonės – tai varomoji jėga, skatinanti pasitikti kiekvieną dieną su šypsena. O ar žinojote, kad troškimus išpildo knygos? Taip, tai tiesa!

knygosKai nuėję į knygyną ar į biblioteką pasiimate iš lentynos sudominusią knygą, rankose laikote išmintį. Kūrinys parašytas ne bet kaip. Jis gimė iš autoriaus potyrių, jausmų, norų… O realizavus mintis reikėjo atlikti daugybę kitų procesų. Leidyba – įdomi ir specifinių žinių reikalaujanti sritis. Visi procesai, kurie būtini norint išleisti knygą, suponuoja apie tikslo pasiekimą. Ir jau vien tai liudija, kad knygos išpildo troškimus. Pastarieji išpildomi ir skaitymo dimensijoje. Juk kūrinio skaitymas – tai tarsi kelionė, kur planuojamas maršrutas, pajudama iš taško A ir galiausiai pasiekiama norima vieta. Tik kelionės atveju intriga kitokia – jūs žinote, kur vykstate. O štai skaitydami gerą knygą suvokiate, kad joje įvykiai gali pasisukti vienu iš devyniasdešimt devynių tūkstančių variantų. Kokia veiksmų kryptis bus? Net autorius kurdamas veikalą to gali nežinoti… Rezultatas – malonumas skaitytojui.

Kadangi mėgavimasis knyga – tarsi kelionė, šį malonų procesą galima susieti su kuo nors, kas jums aktualu. Pavyzdžiui, galite užsibrėžti tikslą, jog tuomet, kai perskaitysite įdomųjį romaną, pradėsite lankyti sporto klubą – juk proto bei kūno harmonija suteikia gyvenimui laimės.

Kitas požiūris: kiekvienas skyrius ar tam tikra veikalo dalis gali būti susijusi su uždaviniais, reikalingais siekiant tikslo. Tai itin efektyvu – juk tikslo suskaidymas į uždavinius atveria naujus horizontus ir leidžia stebėti progresą.

Taigi, knygų dėka svajonės tampa lengviau pasiekiamos. Jei ir jūs norite, kad tikslų įgyvendinimas ir troškimų priartėjimas įpūstų į kasdienybę optimizmo bei šypsenos, apsilankykite pdfknygos.net – ten, kur knygos pateikiamos patogiai, o asortimentas sužavės kiekvieną.