Vaikų kambario baldų beieškant

Vaiku kambario baldai

Vaikai yra brangiausias mūsų turtas, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad jų vaikystė būtų tobula. Be abejo, kuomet mūsų vaikai dar nėra pasiekę mokyklinio amžiaus, jie įprastai daugiausiai laiko praleidžia namuose. Tai reiškia, kad užtikrinti tinkamą jų gyvenamąją aplinką. Tam didžiausios įtakos turi jūsų būsto interjeras ir svarbiausia – jūsų vaikų kambarys. Nors jūsų pačių miegamajame (http://unibaldai.lt/miegamojo-baldai/) esantys baldai gali būti skaičiuojantys jau ne pirmus metus (jei taip, tuomet taip pat reikėtų pagalvoti apie jų atnaujinimą), vaikų kambario baldai turėtų būti reguliariai atnaujinami, atsižvelgiant į vaikų amžių. Trumpiau tariant, baldai turėtų „augti“ kartu su jūsų vaikais. Juk savaime suprantama, kad baldai, kurie tiko trejų metų vaikučiui, gali netikti šešerių ar septynerių sulaukusiems vaikams. Kita vertus, renkantis vaikų kambario baldus reikėtų atsižvelgti ne tik į vaikų amžių, tačiau ir į kitus specifinius aspektus, apie kuriuos verta pakalbėti plačiau.

Pirmiausia pagalvokite apie baldų kokybę ir jų saugumą. Vaikų kambario baldai turėtų būti pagaminti tik iš natūralių ir nekenksmingų medžiagų. Be to, jie neturėtų turėti smailių ar aštrių kampų, kurie galėtų sužeisti. Laimei, tokius reikalavimus patenkinti nėra sudėtinga, kadangi šiuolaikinė baldų rinka yra gerokai didesnė nei ta, su kuria galėjote susidurti prieš dešimt ar daugiau metų. Dabartiniai standartai nulemia ir gerokai kokybiškesnius baldus.

Taip pat nepamirškite ir baldų dizaino. Kiekvieni baldai yra skirtingi. Jei rinksitės baldų komplektą, tuomet stenkitės juos priderinti prie vaikų kambaryje vyraujančio interjero. Tai reiškia, kad reikėtų atsižvelgti į sienų, lubų ir grindų spalvas bei kitas interjero detales. Žinoma, baldus taipogi reikėtų rinktis ir atsižvelgiant į vaiko lytį. Natūralu, kad berniukai dažniausiai nori baldų, kurie nėra tokių ryškių spalvų, kaip baldai, kurie yra pritaikyti mergaitėms. Be to, vaikams skirti baldai dažnai būna susieti su tam tikra tematika, todėl pagalvokite, kas galėtų geriausiai atitikti jūsų vaikų skonį. Galiausiai apgalvokite ir baldų funkcionalumą bei universalumą – kai kurie baldai yra transformuojami, todėl juos galima pritaikyti atsižvelgiant į vaikų amžių.