Finansai,  Prekės ir paslaugos

Ar greitieji kreditai tikrai greiti?

kreditai

Greitieji kreditai – šiandieninėje visuomenėje itin aktuali tema. Vieni juos ima, kiti domisi, treti perveria skeptišku žvilgsniu. Nesvarbu, iš kurios pusės bežiūrėtum, aiškus vienas dalykas – nauda gaunama tada, kai kreditas iš tiesų greitas.

Ką reiškia pastaroji mintis? Juk pats pavadinimas sufleruoja apie spartą. Vikrumo užuominos pateikiamos kreditų reklamose. Ne vieni paslaugos teikėjai akcentuoja, kad pinigus gausite staigiai, praėjus labai trumpam laiko tarpui. Tuomet atsiranda noras palyginti, kokia trukmė nurodoma vienoje įmonėje , o kokia kitoje bendrovėje. Kartais pasitelkiama tokia gera reklama, jog žodžių skambesys paveikia kreiptis į paslaugos teikėją. Sužaidus su frazėmis „tuoj pat“, „per x minučių“ ar „jau šiandien“, sužadinamos potencialių klientų emocijos.

Reklamuojami greitieji kreditai atrodo patraukliai, itin paveikus tampa spartos nurodymas. Tačiau kartais pernelyg  didelis entuziazmas nulemia ne patį optimaliausią sprendimą. Sakykime, dvi kredito bendrovės suteikia paslaugą per tą patį laiko tarpą, tačiau įmonės A reklamoje greitas pinigų suteikimas ryškiau akcentuojamas. Jei greitis tuo metu yra pagrindinis kriterijus, ko gero, bendrovė A ir bus pasirenkama. Na, o B liks nuošalyje. Tačiau visai tikėtina, kad pastarojoje kai kurios sąlygos patrauklesnės.

Jei prireikia kokios nors sumos pinigų, tai norisi, kad ji atsirastų iš karto. Netikėtas automobilio gedimas ar namų santechnikos problemos dažniausiai neatidėliotinos. Jei kišenėse švilpauja vėjai, sprendimą vis tiek reikia priimti. Na, ir tuomet tikrai aktualu, kad sąskaita pasipildytų kaip tik galima greičiau. Iš tikrųjų tokios situacijos – ne tik papildomas galvojimas žmogui, bet ir greitųjų kreditų išbandymas. Juk imant kreditą įsitikinama, ar sparta tik teorinė, ar ji atsiskleidžia ir praktikoje. Žinoma, pinigų gavimas be delsos prisideda ir prie teigiamo kredito bendrovės įvaizdžio. Klientas nori nedelsiant išspręsti problemas, o kreditas padeda tai atlikti. Jei viskas sklandu, problemas įveikęs žmogus pajunta palengvėjimą. Na, o kreditą suteikusi įmonę sulaukia teigiamų atsiliepimų. Tada puikiai suveikia ir vadinamoji reklama iš lūpų į lūpas.

Nauda iš tiesų gaunama tada, kai greitieji kreditai suteikiami prireikus, o ne po savaitės ar mėnesio. Paslaugų teikėjai tai supranta, o paklausa padiktuoja pasiūlą. Taigi, procesai optimizuojami ir įvykdomi sparčiai.

Daugiau apie kreditus ir jų gavimo sąlygas tinklalapyje kaipgautipinigu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *