Namai

Ar oro kondicionieriai reikalingi tik vasarai?

Praktiški oro kondicionieriai yra šiuolaikiškas, ekonomiškas ir patogus būdas, leidžiantis efektyviai vėsinti ir šildyti patalpas, kovoti su pertekline drėgme ir pelėsiu. Kondicionieriai pasižymi gana paprastu veikimo principu, nesudėtingu montavimu ir lengvu valdymu, todėl yra montuojami tiek nuosavuose namuose, tiek butuose, viešosiose ir komercinėse erdvėse. Tiesa, paprastai oro kondicionieriai yra siejami su vasara, tačiau šiuolaikiniai technologiniai sprendimai ragina įrangą naudoti ir žiemos metu, kadangi jos funkcionalumas apima ne tik patalpų vėsinimą, bet ir šildymą.

Universalūs kondicionieriai žiemai ir vasarai

Moderni įranga gali būti naudojama visus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų už lango. Jei temperatūra namuose yra aukšta ir norite atsivėsinti, oro kondicionieriai yra puikus sprendimas, leidžiantis mėgautis gaiviu oru. Jei lauko temperatūra nukrenta žemyn ir ieškote papildomo šilumos šaltinio, kondicionierius taip pat tampa puikiu pasirinkimu. Juolab, jei renkatės profesionalią įrangą, kuri ne tik vėsina ar šildo orą, bet ir jį valo, saugo nuo dulkių kaupimosi, neutralizuoja įvairaus tipo mikroorganizmus, šalina kvapus ir neleidžia kauptis pelėsiui.

Ko negalima pamiršti?

Kad kondicionierius dirbtų sklandžiai ir užtikrintai, nepamirškite profilaktinių jo patikros ir aptarnavimo darbų. Jei kondicionierius nebus valomas ir prižiūrimas, įranga gali pradėti erzinti apsunkėjusiu darbu, girgždėjimu, nemaloniu kvapu. Be to, jei nebus pasirūpinta kondicionieriaus filtrais, prietaisas gali tapti įvairių ligų priežastimi. Kitaip sakant, jei pageidaujate optimalių komforto sąlygų, norite džiaugtis švariu, sveiku ir gaiviu oru, nepamirškite pasirūpinti reguliariais kondicionieriaus priežiūros darbais.

Kodėl svarbu rinktis patikimą gamintoją ir pardavėją?

Oro kondicionierių pasiūla iš tiesų yra milžiniška, todėl išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančią įrangą gali būti gerokai sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Venkite pirkti nežinomo ar prastą vardą turinčio gamintojo prekes, kadangi labai tikėtina, kad teks greit nusivilti. Ir priešingai, – žinomo vardo kondicionieriai, parduodami specializuotose pardavimo vietose, paprastai užtikrina ilgaamžę ir patikimą eksploataciją. Iš kitos pusės, net ir apsilankę specializuotame salone, nepamirškite pasidomėti konkretaus kondicionieriaus veikimo principais ir funkcinėmis galimybėmis. Jei turėtumėte klausimų ar abejonių, visuomet kreipkitės į konsultantus, galinčius suteikti išsamias konsultacijas. Nepamirškite paklausti, ar jūsų pasirinktai įrangai bus suteikiamos garantijos, ir išsiaiškinti, kur bus atliekami garantiniai (ar pogarantiniai) darbai.