Automobiliai

Auto nuoma Klaipėdoje – keliaukime patogiai ir saugiai

Norite ar privalote kažkur vykti, tačiau šiandien neturite savo automobilio? Ne bėda. Jums padės transporto nuoma. Jeigu tokios problemos iškilo uostamiestyje, tuomet Jums reikalinga auto nuomos įmonė  Klaipėdoje. Tad ką derėtų žinoti apie tai?

Daugelis transporto nuomos įmonių savo paslaugas siūlo tiek dienos metu, tiek vidury nakties. Pasidomėjus koks auto nuomos įmonių Klaipėdoje siūlomas automobilių asortimentas, nustebina jų gausa. Galima išsinuomoti kompaktiškas standartinės, ekonominės klasės mašinas, prabangų automobilį, visureigį ar mikroautobusą. Jeigu nenorite vairuoti patys, visuomet Jums pasiūlys transporto priemonę su vairuotoju. Nesvarbu ar patys atvyksite į nuomos vietą, ar auto nuomosite internetu, Jums tereiks pateikti automobilio paėmimo ir grąžinimo vietų koordinates ir savo kontaktinius duomenis. Jau ne kartą nuomoję automobilį žmonės teigia, jog dažnai patogi ir jiems priimtina automobilio grąžinimo vieta dažnai būna svarbesnė už vietą, kurioje mašina bus paimta. Tad prieš nuomą gerai apsvarstykite savo prioritetus.  Jeigu Jūsų pageidavimai ir siūlomos nuomos sąlygos tinka, tuomet belieka rezervuoti automobilį.

Jeigu automobilį rezervuojate ekonominiais sumetimais, tuomet gerai apsvarstykite kokios klasės mašina Jums tinkamiausia. Be abejonės, derėtų rinktis vieną kompaktiškiausių automobilių variantų. Kitas svarbus klausimas, kurį derėtų apsvarstyti – kiek ilgai nuomositės auto. Kuo ilgesniam laikui rezervuosite transporto priemonę, tuo pigiau kainuos ši paslauga. Jeigu tiksliai žinote, kiek laiko automobilio Jums reikės, tuomet rezervuokite būtent tokiam laikotarpiui. Prasitęsti nuomą visuomet galėsite, tačiau iš anksto viską apgalvodami ir planuodami,  sutaupysite ir laiko,  ir pinigų.

Pasiimdami automobilį nevenkite jo patikrinti. Pavažiavę kad ir nedidelį atstumą, galėsite įsitikinti, ar vairavimas Jums bus patogus bei saugus. Juk nenorite netikėtais nemaloniais potyriais praturtintos kelionės?

Kelionės uostamiestyje dažnai organizuojamos su visa šeima ar gausesniu draugų, kolegų bei giminaičių būriu. Todėl auto nuomos Klaipėdoje įmonėse itin aktuali mikroautobusų nuoma. Juos taip pat galite nuomoti tiek vienus, tiek su vairuotoju.

Auto nuoma Klaipėdoje paprastai apima ir autobusus ir mikroautobusus,  suteiks galimybę pasirinkti transporto priemonę su vienokiais ar kitokiais papildomais patogumais:

  • Patogios ir saugios lankstomos kėdės, nes kelionėje sėdėti vienoje pozoje darosi nepatogu;
  • Oro kondicionieriai, kurie palaikys optimalią temperatūrą;
  • Garso ir vaizdo aparatūra leidžianti pasimėgauti filmu ar pageidaujama muzika;
  • Lentynos virš keleivių, leidžiančios po ranka turėti būtiniausius daiktus;
  • Bagažinė, leisianti talpinti  nestandartinių išmatavimų lagaminus.

Visi mikroautobusai yra techniškai tvarkingi, apdrausti ir kruopščiai apžiūrimi prieš kiekvieną kelionę.