Verslas

Buhalterinė apskaita internetu: 5 svarbūs privalumai

Buhalterine apskaita internetu

Nemaža dalis pradedančiųjų verslininkų labai baiminasi savo įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymo. Pastebima, kad daugelis mano, kad tai sukels jiems labai daug papildomų sunkumų, apsunkins komercinės veiklos vykdymą ir pridarys daug papildomų rūpesčių. Tačiau reikėtų suprasti, kad buhalterine apskaita turėtų rūpintis ne verslo savininkas, o profesionalūs buhalteriai. Žinoma, galbūt teigsite, kad vos tik įsteigus naują įmonę jums gali būti pernelyg brangu samdyti etatinį buhalterį, tačiau to taip pat nėra jokios būtinybės daryti – juk šiandien kiekvienam verslui yra lengvai prieinama buhalterinė apskaita internetu. Tuo tarpu, jei jūs apie pastarąjį galimybę dar nebuvote pagalvoję, turbūt svarstote, kokie yra pagrindiniai buhalterinės apskaitos paslaugų privalumai.

1. Sumažinamos patiriamos išlaidos

Kai kalbame apie įmonės buhalterinę apskaitą, natūralu, kad visų pirma esame pratę galvoti apie tokioms užduotims tenkančius kaštus. Jei savo įmonės buhalterinei apskaitai samdome etatinius buhalterius, akivaizdu, kad kiekvieną mėnesį patiriamos išlaidos būna pakankamai didelės, t.y. neproporcingos vykdomos komercinės veiklos apimtims ir generuojamoms pajamoms. Tuo tarpu, jei pasinaudojama buhalterinėmis paslaugomis, patiriamos išlaidos gerokai sumažėja. Buhalterinės įmonės, atsižvelgdamos į kiekvieną savo klientą, gali pasiūlyti atskirus buhalterinių paslaugų „paketus“, kurie padeda daug daugiau sutaupyti. Tuomet verslas įprastai moka fiksuotą mėnesį mokestį.

2. Laikomasi terminų

Kiekviena profesionalias buhalterines paslaugas siūlanti bendrovė laikosi nustatytų terminų ir visas buhalterines ir finansines ataskaitas pateikia laiku. Tačiau jei visų buhalterinės apskaitos procesų įgyvendinimas yra vykdomas įmonės viduje, visuomet atsiranda rizika, kad bus praleisti nustatyti terminai, vilkinamas darbų atlikimas ir ataskaitų bei deklaracijų pateikimas. Norint tokių nepatogumų išvengti, tereikia pasinaudoti buhalterinėmis paslaugomis.

3. Eliminuojama klaidų tikimybė

Buhalterinėse bendrovėse dirbantys šios srities specialistai turi ilgametę patirtį ir puikiai išmano savo darbą. Jie visuomet naudoja pačias naujausias buhalterinės apskaitos programas, eliminuojančias bet kokią klaidų tikimybę. Tai yra labai svarbu kiekvienam verslui, kuris remdamasis tiksliais savo įmonės buhalteriniais duomenimis gali priimti sėkmingus sprendimus.

4. Daug didesnis patogumas

Naudojantis buhalterinių įmonių paslaugomis, susiduriama su daug didesniu patogumu. Tokiu atveju verslo savininkui ne tik nereikia galvoti apie etatinio buhalterio darbo vietą, tinkamų darbo sąlygų užtikrinimą, nemenko atlyginimo ir jam tenkančių mokesčių mokėjimą, tačiau taip pat galima daug efektyviau pasirūpinti įmonės buhalterija. Visi buhalteriniai duomenys būna saugūs ir lengvai prieinami elektroniniu būdu, naudojantis buhalterinės bendrovės suteikiama prieiga prie el. buhalterinės apskaitos aplinkos.

5. Didesnis vykdomos komercinės veiklos našumas

Jei verslas buhalterinės apskaitos tvarkymą patiki buhalterinių paslaugų bendrovėms, jis savo komercinę veiklą gali vykdyti daug našiau ir efektyviau. Be to, tai suteikia galimybę laiku gauti tikslius finansinius duomenis ir lengviau numatyti tolimesnius žingsnius.