IT,  Prekės ir paslaugos

Huawei P9 prieš OnePlus 2: kaina ir kokybė – tai, kas svarbiausia

Huawei P9 kaina ir kokybė – tai, kas svarbiausia

huawei p9 kainaIšmanieji telefonai skiriasi daugybe parametrų. Skiriasi centriniai procesoriai, ekranai, baterijos, funkcijų gausa bei daugybė kitų savybių. Tačiau ne ką mažiau svarbi ir suma, kurią produktas kainuoja. Huawei P9 kaina – viena patraukliausių rinkoje, atsižvelgiant į tai, ką už ją gaunate. Oneplus 2 kaina taip pat patraukli, o gamintojų teigimu tai yra vienas geriausių kada nors sukurtų įrenginių pagal kainos ir kokybės santykį. Todėl šiame straipsnyje aptarsime abu įrenginius, tai ką už juos gausite, bei palyginsime produktus.

Žema Huawei P9 kaina už aukščiausius parametrus

Šie išmanieji telefonai patraukia klientus daugybe savybių. Žvelgdami į specifikacijų lentelę pirmiausiai pastebime procesorių. Keturių branduolių centriniai procesoriai – net du. Ir taip galingą 2,5GHz Cortex-A72 puikiai papildo kiek silpnesnis 1,8GHz Cortex-A53. Vaizdo kokybe pasirūpina Mali-T8840 MP4 grafikos apdorojimo sistema. Produktų kameros – 12MP bei 8MP, tačiau megapikseliai – tai dar ne viskas. Tai ko nesugeba pati kamera, papildo naujausios vaizdo apdorojimo technologijos. Huawei P9 kaina iš dalies priklauso ir nuo Jūsų. Galite pasirinkti kiek brangesnį variantą su 64GB vidinės bei 4 GB operacinės atminties. Tačiau jei norite, kad Huawei P9 kaina būtų kiek žemesnė – sutaupysite keliolika eurų pasirinkę 32GB, 3 GB RAM turinčią versiją. Ekrano rezoliucijos – 1080 x 1920 taškų, 5,2 colių ekrane. Visa tai suteikia 423ppi – taškų viename colyje.

Oneplus 2 kaina – stulbinantis produktas pigiau

Tai – dar vienas įrenginys, siūlantis Jums pačias aukščiausias specifikacijas už ganėtinai prieinamą kainą. Keturių branduolių procesoriai – taip pat du. Šiuo atveju gausite 1,56 GHz Cortex A-53 bei 1,82 GHz Cortex-A57. Grafikos apdorojimo sistema – Adreno 430. Kameros – 13MP bei 5MP, todėl galinė kamera turi vienu megapikseliu daugiau, tačiau asmenukėms skirta kamera kiek silpnesnė. Vis dėlto skirtumai minimalūs. Oneplus 2 kaina taip pat priklauso nuo to, kurią modelio versiją pasirinksite. Šiuo metu prieinami 16GB, 3GB RAM bei 64GB, 4GB RAM variantai. Ekrano rezoliucija lygiai tokia pati, kaip ir kito aptarto įrenginio – 1080 x 1920 taškų. Tankis – 401 pikselių viename colyje. Ir visą tai matysite per kiek didesnį – 5,5 colių įstrižainės ekraną.

Huawei P9 kaina ir Oneplus 2 kaina: palyginimas

Apibendrinus galime teigti, jog abu telefonai yra verti dėmesio. Oneplus telefonai suteikia 5,5, o Huawei – 5,2 colių įstrižainę. Tačiau pastarasis turi kiek didesnį pikselių tankį. Ar tai pastebėsite plika akimi? Spręskite patys. Kad ir kaip bebūtų abu išmanieji telefonai turi keturis branduolius, bei panašų GHz kiekį. Oneplus 2 kaina, nors ir mažesnė, už ją gausite ir dviejų SIM kortelių galimybę, ko Jums nesuteiks Huawei telefonai. Dabar, kai jau žinote kiek daugiau apie abu įrenginius, neabejotinai išsirinksite vieną iš jų.