Prekės ir paslaugos

Kaip humaniškai išnaikinti kurmius?

Kurmiai tai tokie maži juodi ir išorės mieli gyvūnėliai, kurie yra naudingi mūsų aplinkai ir bendrai jų florai, tačiau iš dalies atlikdami teisingą misiją, jie kartu ir kenkia. Ir kenkia ne tik mūsų estetiniam pievos, kiemo ar sodybos vaizdui, tačiau tuo pačiu naikina mūsų augalus, gėlės ir jų šaknynus, ko pa sekoje augalai ir daržovės žūsta ir mes prarandame juos.

Siekiant humaniškai ir be skriaudos išnaikinti iš Jūsų kiemo kurmius, siūlau spausti ant nuorodos , kurios pagalba Jūs atsidursite internetinėje svetainėje, tarp kurios paslaugų yra ir humaniškas kurmių naikinimas. Specialistai teigia, kad humaniškiausiai būdas juos išnaikinti yra sugaunat juos, tačiau tai padaryti gali tik profesionalai, nes kad ir kaip Jūs nuvertintumėte šį mažą ir mielą gyvūnėlį – kurmį, jis yra be galo protingas. Išvystyta kurmio uoslė užuodžia, net ir menkiausią žmogaus kvapą, ko pa sekoje jis net neis į tą pusę, jei užuos pavojų.

Kurmiai dažniausiai gaudomi anksti pavasarį, arba įpusėjus vasarai. Kartą ar du per kartus per šiltąjį sezoną. Išsigaudžius juos iš savo sklypo tikėtina, kad jie ilgainiui pamirš kelią pas jus. Na, bet jei Jūsų žemė derlinga ir patraukli kurmiams, profesionalų gaudytojų pagalba gali tekti pasinaudoti ir keletą kartų per sezoną.

Nuo seno žmonės gaudydavo ir vaikydavo kurmius ir savo sodybų ir kiemų. Jų gaudymui ir išvaikymų žmonės yra prigalvoję įvairiausių būdų, tačiau žengiant pasauliui į priekį, pamirškime šiuos būdus ir pasikliaukime savo darbą išmanančių specialistų paslaugomis. Gydomės pas gydytojus, kerpamės pas kirpėjus, tai ir kurmius gaudykime su profesionalų pagalbą, nes tai humanišką, ir nepadarysite didelės žalos mūsų aplinkos florai.