Namai

Kaip išsirinkti rankšluoščių džiovintuvą?

Daugelis iš mūsų žino, kad rankšluosčių džiovintuvai nėra tiesiogiai matomi: jie yra daugelyje vonios kambarių ir kabo ant sienų. Jų funkcijos sumažėja iki drabužių ir rankšluosčių džiovintuvo, nes tokioje drėgnoje aplinkoje, kaip vonia, daiktai džiūsta labai lėtai. Be to, rankšluosčių džiovintuvas taip pat yra kaitinimo elementas, galintis pagerinti mikroklimatą, o išlipti iš karštos vonios ar dušo gali būti patogu, kuomet erdvė prikaitinta. Papildoma tai kad yra kondensato susidarymo ant veidrodžio ir kitų paviršių prevencija, kuri taip pat yra svarbi. Toks elementas tampa būtinybe šiuolaikiniame vonios kambaryje. Kaip išsirinkti teisingą rankšluosčių džiovintuvą, kuris atitiks daugumą šio kambario parametrų? Į ką reikia atkreipti dėmesį ir kokiais gamintojais galima pasitikėti?

Rankšluoščių džiovyklų šiai dienai turime labai didelį pasirinkimą, nuo elektriniu, pajungiamų ar paprastų pastatomų. Svarbiausias aspektas suprasti į kokią sistemą jis bus jungiamas. Jos skirtomos į atvirą ir į uždarą sistemą. Pirmojo varianto procesas vyksta tuomet, kai gyvatukas šyla nuo tiekiamo buitinio karšto vandens. Antru atveju, kuomet gyvatukas bus šildomas tik šildymo sezono metu, kadangi bus priklausomas nuo radiatorinio ar grindininio šildymo.

Jeigu jūsų namų sistema paremta kuomet gyvatukas bus šildomas karšto vandens sistema, tuomet tokiu atveju geriausiai tinkami bangų formos gyvatukai, kurie būna pagaminti iš žalvario ar nerūdijančio plieno.

Jeigu jūsų namų sistema paremta grindininiu ar radiatoriniu šildymu, tuomet jums atsiveria labai plati pasirinkimo galimybė, kadangi šiuo atveju jūs galite rinktis bet kokio tipo gyvatuką. Šildymo sezonu jūsų gyvatukas bus kaitinamas nuo sistemos, o vasaros sezonu, galite naudoti elektra. Dažniausiai tokie gyvatukai, kurie naudojami tiek per sistemą, tiek elektriniu būdu yra kopetėlių tipo ir ko gero nerasite kilpininio varianto.