Laisvalaikis

Kas yra pokeris? Verslas? Pomėgis? O gal n viename?

Pokeris apibūdinamas įvairiai. Internetinėje erdvėje jis siejamas su nauda, laisvalaikiu, rizika, pinigais ir t.t. Tai kortų žaidimas, apie kurį kalbant atsiranda įvairiausių nuomonių apie ėjimus, kombinacijas, analizę. Galima teigti, jog pokeris yra ištisa bendruomenė.

pokerisKadangi gyvename XXI amžiuje, daugybė reikalų sutvarkoma tiesiog online. Ieškant informacijos, kaip žaisti pokerį, atrandama šios tematikos svetainių. Jose pateikiama patarimų, dalinamasi tuo, kas turėtų būti naudinga besidomintiems minėtu kortų žaidimu. Kad virtualioje erdvėje yra ištisi informacijos slėniai, turbūt nereikia aiškinti. Nes jūs tai tikrai žinote. Siekiant pabrėžti visas tas platumas kartais netgi pasitelkiama daugiskaita ir pasakoma ne „internetas“, o „internetai“. Kad ir kokie būtų kalbėtojo ar rašytojo tikslai, vienoks ar kitoks šitokio stiliaus poveikis jaučiamas.

Vieni žmonės kartais tiesiog dėl įdomumo paskaito kokį tekstą, kuriame minima apie kortų žaidimo turnyrą ar pan. Kiti asmenys apie pokerį šį tą girdėję ir nusprendžia pasidomėti plačiau. Dar viena grupė – interesantai, kuriems tuo metu pokeris atrodo kaip svarbiausias uždavinys. Stengiamasi rinkti aktualią informaciją ir tokiu būdu įsilieti į profesionalų gretas. Kadangi intencijos nevienodos, kyla paprastai nepaprastas klausimas. Kas gi yra tas pokeris? Kaip jį apibūdinti?

Na, lyg ir išsiaiškinome, kad kalba rutuliojasi apie žaidimą, kuriame reikalingos kortos. Bet ar tai viskas? Tikrai ne. Požiūrių į pokerį gali būti skirtingų. Vienas jų – kai žaidimas suvokiamas kone verslo pavidalu. Tuomet gilinamasi į daugybę dalykų, siekiant patobulėti ir pasiekti vis aukštesnę pakopą. Tam skiriama nemažai laiko, kadangi bandoma kiek įmanoma labiau „nupoliruoti“ ėjimus.

Dar vienas suvokimo pavyzdys – pokeris kaip bičiulių susibūrimas. Tokiu atveju žaidžiama mėgėjiškai, nebandant kaip nors pasipelnyti. Tačiau nesunku nuspėti, kad taip įgaunama patirties. Be to, laikas praleidžiamas prasmingiau nei kur nors geriant alkoholinius gėrimus.

Tikriausiai kalbėdami apie kortas pritaikytume posakį „kiek žmonių, tiek nuomonių“. Kaip išvengti susipriešinimo, kai vieni sakys, jog pokeris yra pomėgis, o kiti jį gretins su darbine veikla? Galbūt reikėtų prisiminti tokią sąvoką kaip aukso viduriukas? Tai suteiktų galimybę žaidimą įvertinti iš kelių skirtingų prizmių. Suprastume, kad tai įvairiapusė sritis.

Reikėtų paminėti, jog ir žaidėjų lūkesčiai skiriasi. Pavyzdžiui, vieni ieško nemokamų online pokerio kambarių, o kiti yra pasiruošę išleisti pinigų mokamuose kambariuose, tikėdamiesi didesnio laimėjimo. Tačiau šioje vietoje labai svarbu pabrėžti, kad laimėjimas nėra tas pats kaip nueiti į parduotuvę ir nusipirkti duonos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *