Laisvalaikis

Kodėl lažybų statymai turi būti gerai apsvarstyti?

Žmonių skirtingumas itin pastebimas žvelgiant į tai, kaip jie apsisprendžia. Vieni ilgai svarsto, kiti ima ir spontaniškai pasirenka vienokį ar kitokį variantą. Tokias tendencijas atskleidžia ir lažybų statymai. Nepriklausomai nuo to, ar lažinamasi sporto srityje, ar sergama už atlikėją dainų konkurse, abu atvejai iliustruoja skirtingą požiūrį.

„Strykt“ ar „pala pala“?

statymaiTurbūt nereikia aiškinti, kad buitinėje aplinkoje vietoje „palauk“ dažnai pasakoma tiesiog „pala“. Apie ištiktuką „strykt“ taip pat viskas aišku. Tiek vienas, tiek kitas žodis – tai tarsi skirtingos ribos. „Strykt“ suponuoja apie šuolį, lėkimą, o „pala“ – apie apgalvojimą. Statymai pritraukia abiejų mąstymo krypčių šalininkus. Kas pasiteisina labiau? Lažybų profesionalai pasakytų, jog planavimas ir apsvarstymas – itin svarbu. Todėl žvilgsnis krypsta „pala pala“ metodo link.

Tartum ridentum kauliukus…

Kai žaidžiate kokį nors stalo žaidimą su bičiuliais ir ateina laikas jums risti kauliukus, galite paleisti juos bet kaip, nepasižiūrėję, koks skaičius praverstų. Arba galite apžvelgti, kokio skaičiaus reikėtų, ir tik tada atsakingai atlikti ridenimą. Neaišku, kuris variantas prišauktų sėkmę, tačiau tai, kaip ėjimas atliekamas, gali nusakyti jūsų charakterį. Visgi čia kalbame apie žaidimą su draugais, o ne piniginius statymus. Kauliukų ridenimas – tik pramoga, o štai lažybos, kur naudojamas turimas kapitalas, reikalauja didesnės atsakomybės.

Kodėl tuomet antraštėje minimi kauliukai? Ogi todėl, kad statymai ir kauliukų ridenimas, nors ir nėra identiški procesai, bet turi nemenką panašumą. Tai, kaip kauliukai išrieda iš jūsų rankų, gali atskleisti charakterį, požiūrį. Tai, kaip atliekate statymą lažybose, irgi gali nemažai pasufleruoti apie jus. Kadangi omenyje turimas kapitalas, turima reikalų su rizika. Todėl statant reikia prisiminti kauliukų ridenimo analogiją – nežinote, koks skaičius iškris, bet galite kontroliuoti patį procesą. Kitaip sakant, stengiatės, kad rezultatas būtų teigiamas.

Nedaužykit galvos į sieną

Kaip jau turbūt supratote iš ankstesnių pastraipų, jūs turite pasirinkimą. Pirmiausia, žinoma, galite rinktis, ar apskritai lažinsitės. Jei statymai vilioja, tuomet turėtumėte kelis kartus įkvėpti, mat bėgimui čia ne vieta. Minėtasis „strykt“ požiūris profesionalų būtų vertinamas ne itin palankiai. Tiek lazybos internetu, tiek tradicinis jų variantas (kur nors mieste esantis punktas) reikalauja apgalvojimo. Reikia mokėti valdyti kapitalą ir suprasti sritį, kurios statymais domitės.

Ruošdamiesi pirkti automobilį domitės konkrečių markių modeliais. Labai abejotina, kad mašiną įsigytumėte vien dėl to, kad patinka durų rankenėlių dizainas ar salono medžiagų raštai. Šios ypatybės turėtų įtakos, bet nebūtų kertinės. Be to, jums būtų įdomu, ar patikimi konkretaus modelio varikliai, ką sako tokių automobilių vairuotojai ir t.t. Tad dabar kyla klausimas: kodėl reikėtų lažintis visai neįsigilinus į konkrečią sritį? Juk tai panašu į pinigų merkimą balon. Formuojasi ir kitas klausimas: ką daryti? Atsakymas yra. Tiksliau, bent pora atsakymų, pagrįstų pavyzdžiais:

  1. Jus sudomina krepšinio statymai, kadangi ši sporto šaka vadinama antrąja lietuvių religija. Tačiau jūsų asmeniškai šis sportas nežavi? Esate aistringi futbolo fanai? Tai kodėl vis dar galvojate statyti už krepšinio komandą? Juk svarbu išmanyti sferą, į kurią orientuojatės. Arba justi susidomėjimą, kad būtų įdomu rinkti informaciją apie rungtynes, jų statistiką.
  2. Antrasis aspektas – pirmojo tęsinys. Imama suvokti, kad statymai pelningiausi tada, kai supranti, į ką orientuoji kapitalo dalį. Tuomet ateina noras ir poreikis ieškoti daugiau informacijos, domėtis statistika, prognozėmis. Jei jums patinka tenisas, nusprendę lažintis imate dar daugiau skaityti apie jį, stengiatės atrasti tai, kas leistų priimti teisingiausius sprendimus.

Šie du punktai skatina gerai viską apgalvoti. Sporto lazybu prognozes, profesionalų nuomonės apie „Euroviziją“ ir aktuali kitų sričių informacija padeda siekti tikslingų ėjimų. Kaip sako straipsnio pavadinimas, statymai turi būti gerai apsvarstyti. O kodėl tai svarbu, atskleidė visos ankstesnės pastraipos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *