Automobiliai

Kur pakeisti automobilio stiklą Kaune?

Pažeistas priekinis stiklas kelia realią grėsmę vairuotojo ir keleivių saugumui. Pavėlavus pakeisti, gali būti prarastas transporto priemonės registracijos liudijimas arba, įvykus avarijai, atsisakyti mokėti kompensaciją. Norint išvengti tokio pobūdžio situacijų, stiklą reikia pakeisti. Kur geriausia tai padaryti?

Neteisingas automobilio stiklo pakeitimas turi daug neigiamų pasekmių. Nepatikimai atliktas stiklo keitimas, gali sukelti automobilio viduje esančių elektroninių sistemų sudrėkimą. Blogai tekantis oras ant stiklo paviršiaus taip pat sukels nemalonų švilpimą, kuris sukeldamas diskomfortą sutrikdo vairuotojo koncentraciją vairuojant. Verta prisiminti, kad dėl netiksliai atlikto surinkimo stiklas nesudarys stabilios dangos ir bus pažeistas arba visiškai iškris. Svarbu tai, kad blogai sumontuotas priekinis stiklas ne tik greičiau ir stipriau lūžta, bet ir ženkliai veikia viso automobilio konstrukcijos stabilumą.

Kartais vairuotojai, susigundę patrauklia kaina nusprendžia pirkti prastos kokybės kinietiškus stiklus, kurie dažnai nesilaiko ir nevykdo savo pagrindinės funkcijos. Tokie stiklai neapsaugo nuo UV spindulių, jie lengvai įkaista ir iškreipia vaizdą. Ne visi žino, kad nesandarus ryšys tarp priekinio stiklo ir automobilio kėbulo gali užtvindyti svarbias elektronines sistemas, atsakingas, pavyzdžiui, už vairavimo saugumą. Kai kurių automobilių markėse blogai parinktas priekinis stiklas trukdo veikti ant jo sumontuotiems jutikliams. Verta prisiminti, kad šių elementų remontas kainuoja iki kelių kartų brangiau nei stiklo keitimo paslauga profesionaliuose servisuose.

Todėl norint pakeisti stiklą verta kreiptis į didelius aptarnavimo tinklus. Ilgametę darbo patirtį irparengtą darbo metodiką turi automobilių stiklų keitimas Kaune.

Paslaugas teikia kvalifikuota montuotojų komanda, turinti įrankius, reikalingus užsakymams įvykdyti. Jų žinios pagrįstos ilgamete patirtimi, įgyta atliekant profesinę praktiką.

Priekinį stiklą reikės pakeisti tuo atveju, kai jis sulūžęs arba subraižytas tiek, kad trukdo matomumui kelyje. Kaip žinote, matomumas turi būti tobulas, o bet kokie paviršiaus trūkumai gali sukelti pavojingų situacijų.