Namai

Kur pirkti kokybiškus dažus medienai?

Keli mediniai paviršiai mano namų interjere galėtų būti naudojami tapybai. Kokie geriausi medienos dažai – vandens ar aliejaus pagrindu shop.remmers.lt? O kokio blizgesio aš noriu? Mediena yra pakankamai pritaikoma, kad gautų dažus vandens arba aliejaus pagrindu, jei prieš tai jį padengiate gruntu. Bet nesuskaičiuojami dažų tipai ir blizgesys šiose dviejose kategorijose gali suteikti jums svaiginančią įvairių variantų dažų parduotuvėje. Galų gale geriausias dažų tipas ir blizgesys priklauso nuo jūsų dažomo medinio paviršiaus. Taigi, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kurie iš rinkoje dažniausiai pasitaikančių dažų ir dažų tipų geriausiai tinka jūsų medienos tapybos projektui.

Susipažinkite su dažų variantais ir jų dangomis. Dažai vandens pagrindu parduodami dažų parduotuvėse ir namų centruose tradiciniu. O aliejiniai dažai yra arba alkidinės (pagamintos iš sintetinių dervų, vadinamų alkidais arba augalinės kilmės aliejaus. Tradiciniai latekso, alkidų ir augalinio aliejaus pagrindo dažai taip pat būna daugybė plokščių (matinių), kiaušinių lukšto, atlaso, pusiau blizgių ir blizgių, mažiausio ir aukščiausio blizgesio tvarka. Galite tikėtis, kad už kiekvieną pakilimą blizgesio spektre mokėsite nuo vieno iki dviejų eurų daugiau už galoną. Pieno ir kreidos dažai, kuriuos galite nusipirkti arba pasidaryti patys, turėdami gerų rezultatų, yra natūraliai matiniai, todėl komercinės šių dažų skardinės paprastai nenurodo blizgesio.

Pasirinkite medieną nuo dėmių blokuojančio grunto, nesvarbu koks projektas. Nesvarbu, ar dažote nebaigtą, ar dažytą medieną, prieš dažant būtina ją nugruntuoti, nes tonuoti organiniai junginiai medyje, vadinami taninais, kitu atveju nuima bet kokius vandens pagrindo dažus, ypač dažomus ant tamsių, taninų turinčių miškų, tokių kaip mazgas. pušis. Gruntas sukuria barjerą tarp medžio ir dažų, kuris neleidžia šiam taninui prasiskverbti.