Apranga, mada

Naktinukų priežiūra – paprasta

Tinkamai pasirinkti naktinukai užtikrins, kad Jūsų miegas visada bus saldus, kad drabužis maloniai glus prie odos, galiausiai, kad net ir ilgai naudojami naktinukai moterims tarnaus ilgai, tačiau beveik neleis savo išvaizdos.

Žinoma, naktinukų priežiūros niuansai kinta priklausomai nuo to, kokios medžiagos naktinukai bus pasirenkami. Tačiau bet kuriuo atveju tai yra drabužis, kuris dėvimas tik nakties metu, tad jie mažiau dėvisi, rečiau išsipurvina bei ilgiau tarnauja. Visgi, paprasta priežiūra užtikrins, kad įsigijus geros kokybės naktinukus galėsite jais džiaugtis ilgus metus. O kokia ta priežiūra – aptarėme žemiau.

Naktinių skalbimas

Kadangi naktiniai moterims yra labai įvairūs, visiškai natūralu, kad tuo pačiu skiriasi ir jų priežiūra. Dažniausiai etiketėje būna nurodyta – kaip reikia prižiūrėti drabužius, kad jie išliktų gražūs. Taigi, įsigijus naujus naktinukus siūlome neskubėti nukirpti etiketės, kadangi joje gali būti daug naudingos info.

Nors dažniausiai naktinukai gali būti skalbiami skalbyklėse, tačiau kai kurie yra jautresni. Tokiu atveju dažniausiai rekomenduojama skalbti rankomis. Alternatyva – skalbimo mašinos, kurios turi funkciją – skalbimas rankomis. Tuomet dažniausiai būgnas sukasi lėtai, tad net ir labai jautrus audinys nebūna sugadinamas, išlieka gražus, skoningas ir svarbiausia, kad nesusiburbuliuoja.

Tinkamas skalbinių paskirstymas

Taip pat prieš skalbdami būtinai turite suskirstyti drabužius pagal spalvas, kai kurie net skirsto ir pagal medžiagas. Viskas priklauso nuo to, kiek drabužių bus skalbiama, kiek krūvelių pavyks padaryti. Dažniausiai naktinukai skalbiami kartu su apatiniais drabužiais, kadangi jiems puikiai tinka tos pačios papildomos balinamosios priemonės. Taip pat – minkštikliai, kurie tiek apatiniams, tiek naktiniams suteikia daugiau lengvumo, rūbų sąlytis su oda yra kur kas malonesnis.

Specifinė priežiūra

Kaip jau minėjome, kai kurie audiniai gali būti lepesni nei kiti, tad verta daugiau pasidomėti jų priežiūra. Žinoma, tokiu atveju reikia žinoti – iš kokios medžiagos naktinukai yra pasiūti. Ar būtina naudotis rekomendacijomis? Nebūtina, tačiau dažniausiai tuomet naktinukai kur kas greičiau susidėvi, tad tai yra ne ekonomiška ir tuo pačiu neekologiška. Jau geriau kartą įsigyti geros kokybės naktinius, juos tinkamai prižiūrėti ir džiaugtis funkcionalumu.

Dėmių šalinimas

Jeigu ant naktinukų atsirado specifinių dėmių – tokiu atveju jas valykite siūlome ir tam skirtomis priemonėmis. Paprasčiausiai tokiu atveju ne tik sėkmingai pašalinsite dėmes, tačiau taip pat pavyks išvengti audinio sugadinimo. O natūralūs audiniai, kaip kad šilkas, yra labai jautrūs ir naktinukai moterims gali būti labai greitai sugadinami.

Kokybė – verta Jūsų dėmesio

Jeigu norite, kad naktiniai Jums tarnautų ilgai – tokiu atveju siūlome iškart daugiau investuoti į kokybę, tačiau pasirinkti puikius naktinukus, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau yra tvirti ir tuo pačiu visiškai ne lepūs.