Prekės ir paslaugos

Paties geriausio žmogaus draugo priežiūra

Kastracijos paslaugos

Šunys visuomet buvo populiariausi augintiniai. Ne veltui šuo jau seniai yra pelnęs geriausio žmogaus draugo titulą. Tačiau tai taip pat labai didelės priežiūros reikalaujantys augintiniai – nors iš pirmo žvilgsnio kai kuriems šeimininkams gali pasirodyti ir visiškai priešingai. Nereikėtų manyti, kad pakanka įsigyti bet kurios veislės šunį ir tikėtis, kad jis bus nepriekaištingo charakterio, pasižymės intuityviu paklusimu šeimininkui ir labai gera sveikata. Jei savo šuniu nesirūpinsite taip, kaip tai turėtų daryti kiekvienas, turintis augintinį, tuomet tikėtina, kad galiausiai teks susidurti su įvairiomis sveikatos problemomis, nepaklusimu komandoms ir jūsų lūkesčių neatitinkančiu charakteriu.

Dėl šių priežasčių kiekvienas šeimininkas turėtų labai daug dėmesio skirti savo šuns dresūrai ir jo priežiūrai. Be to, negalima pamiršti ir pakankamo dėmesio – jei šuo nejaus savo šeimininkų meilės ir šilumos, jis lygiai taip pat kaip ir žmonės negalės gyventi pilnaverčio ir komfortiško gyvenimo. O tuo atveju, jei kasdien augintinis bus šeriamas prastos kokybės maistu ir negaus pakankamai fizinio aktyvumo, jis labai greitai gali susidurti su rimtomis sveikatos problemomis.

Ką jau kalbėti apie tai, kad jūsų šuo gali turėti įvairių įgimtų sveikatos sutrikimų ir alergiją vieniems ar kitiems produktams. Todėl svarbu pasirinkti kuo tinkamesnį ir labai kokybišką šunų maistą, kuriame yra pakankamai reikiamų vitaminų, mineralų ir kitų naudingų medžiagų, galinčių sustiprinti šuns organizmą ir imuninę sistemą bei suteikti jam daugiau energijos.

Žinoma, tam, kad išmoktumėte tinkamai prižiūrėti savo šunį, visų pirma turėtumėte labai daug domėtis, kaupti informaciją ir konsultuotis su patyrusiais šios srities specialistais. Jei sakysite, kad jūsų aplinkoje nėra žmonių, kurie galėtų patarti ir atsakyti į visus jums kylančius klausimus, atminkite, kad visuomet galite pasitarti su profesionaliais veterinarais. Pasirinkę kliniką, savo augintinį užregistruokite profilaktinei apžiūrai. O tuomet, kai susitiksite su veterinarijos srities specialistais, nepamirškite konsultuotis ir gauti visus atsakymus – kokį maistą patariama pasirinkti, koks turėtų būti fizinis aktyvumas, kada turėtų būti suteiktos kastracijos paslaugos (http://dainavosveterinarija.lt/lt/kastracija), kokius skiepus reikėtų atlikti ir kt. Tokiu atveju galėsite būti tikri, kad tinkamai prižiūrite savo geriausią šeimos draugą.