Namai,  Prekės ir paslaugos

Šiukšliadėžės

siuksliadezesŠiukšliadėžių būna labai įvairių. Priklausomai nuo to, ar jos naudojamos namuose, biure, gamybinėse patalpose, lauke ir panašiai, skiriasi šių daiktų formos, medžiagos, iš kurių jos pagamintos,  ir dydžiai.

Lauke, prie įvairių kavinių, prekybos centrų ir kitų susibūrimo vietų, dažnai įrengiamos šiukšliadėžės su integruotomis peleninėmis. Tokios dėžės paprastai būna pagamintos iš aplinkai atsparių metalų, dažnai papildomai padengtos įvairiomis apsauginėmis medžiagomis. Jų forma paprastai leidžia patogiai jas pritvirtinti prie sienos ar kito stabilaus pagrindo, jos gali būti įvairių dyždžių ir formų, nors žinoma populiariausia išlieka cilindro.

Buityje naudojamos šiukšliadėžės gali būti gaminamos iš plastiko, metalo ir kitų medžiagų, jos gali būti įkomponuojamos ir paslepiamos įvairiose spintelėse, todėl negadina virtuvės ar kitos patalpos vaizdo, yra funkcionalios ir estetiškos.

Biuruose šiukšliadėžė taip pat yra privalomas daiktas. Biurams gaminamos įvairių dydžių, medžiagų, dizaino šiukšliadėžės. Vartotojo patogumui integruojami įvairūs priedai, tokie kaip kojiniai pedalai, skyriai atliekų rūšiavimui ir panašiai. Biurų šiukšliadėžės taip pat gali būti dvejopos – tvirtinamos prie sienos arba pastatomos ant grindų. Ko gero vienas ryškiausių biuro šiukšliadėžių bruožų – išskirtinis dizainas ir ypač estetiškas vaizdas.

Apskritai esant didžiulei atliekų tvarkymo problemai pasaulyje, vis populiaresnės tampa šiukšliadėžės, skirtos antrinių žaliavų rūšiavimui. Tokios šiukšliadėžės statomos biuruose, viešojo maitinimo įstaigose ir pan., taip pat jos populiarėja ir namų ūkiuose. Paprastai tokio tipo šiukšliadėžės gaminamos iš plastiko ar metalo, yra dailaus dizaino, dažnai turi spalvotus dangčius ar etiketes, išskiriančias, į kurį šiukšliadėžę sudarantį konteinerį mesti atitinkamos rūšies atliekas. Atliekų rūšiavimo šiukšliadėžės taip pat gali būti įvairių dydžių ir formų, pastatomos, ar tvirtinamos prie specialaus pagrindo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *