Prekės ir paslaugos

Siuntos Airija–Lietuva

siuntos airija lietuva

Siuntos Airija–Lietuva keliauja labai dažnai. Tai lemia Airijoje gyvenančių emigravusių lietuvių skaičius. Siuntų siuntimas patogus tiek siuntėjui, tiek gavėjui. Visi siuntiniai Airijoje paimami tiesiai nuo durų, o Lietuvoje dažniausiai pristatomi iki durų. Taip abi šalys taupo laiką, tai labai patogu ir operatyvu.

Siuntos Airija–Lietuva keliauja maždaug porą dienų, kartais tris. Paskui Lietuvoje siuntų išdalijimas dar užtrunka kelias dienas, priklausomai nuo to, į kurią konkrečiai vietą yra siunčiama. Siuntiniai gabenami techniškai tvarkingais automobiliais, kuriuos vairuoja patyrę ir atsakingi vairuotojai, visi siuntiniai saugomi ir juos siekiama pristatyti laiku, operatyviai, saugiai. Tačiau kartais netinkamas įpakavimas (siuntėjo atsakomybė) lemia, kad siunta būna pažeista. Tokiu atveju vairuotojas už tai neatsako. Akivaizdžiai netinkamai supakuotos siuntos nepriimamos vežti į Lietuvą.

Į draudžiamų siųsti iš kitos šalies į Lietuvą daiktų sąrašą įtraukti:

  • alkoholis, tabakas, narkotikai ir psichotropinės medžiagos;
  • ginklai, sprogstamosios medžiagos, taip pat degios medžiagos ir kitos pavojingos medžiagos;
  • banknotai, monetos, vertybiniai popieriai, čekiai, auksas. sidabras, papuošalai, brangakmeniai ir kiti vertingi daiktai;
  • siuntos, kurioms gabenti reikalingi specialūs leidimai;
  • vertingi meno kūriniai, antikvariniai baldai ir kiti dirbiniai;
  • gyvūnai;
  • netinkamai supakuotos siuntos, jei akivaizdu, kad siunčiant jos bus pažeistos, apgadintos;
  • kiti daiktai, kuriuos draudžiama siųsti iš svečios šalies į Lietuvą, remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Dažniausiai iš Airijos į Lietuvą siunčiami smulkūs daiktai, buities prietaisai, įrankiai, taip pat neretai pasitaiko, kad siunčiama buitinė technika, baldai (ypač jei jie kompaktiškai susilanksto transportavimui), dviračiai.

Priklausomai nuo siuntas gabenančios bendrovės, kiekviena turi svorio limitą, kokio maksimalaus svorio siunta gali būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *