Sveikata, grožis

Sveikos mitybos viršūnėje – aliejai

Moliugu seklu aliejus

Kiekviena svajoja apie gražius bei stiprius plaukus, švarią ir spindinčią odą. Nepaslaptis, kad kiekviena iš mūsų savo virtuvėje gali turėti stebuklingų produktų, kurie ne tik gardūs patiekaluose, bet ir gali daryti stebuklus ant mūsų kūno iš išorės.

Sveika mityba yra pagrindinis principas, kurios reikia laikytis tam, kad:

  • Sunormalizuotume kūno svorį;
  • Gerai jaustumėmės;
  • Nevargintų nuovargis;
  • Turėtume energijos;
  • Nekankintų alergijos;
  • Gražiai atrodytų veido oda.

Galima vardinti ir vardinti, o jei dar pridėtume sportą ar bent jau elementarias mankštas – kažin ar pasaulyje beliktų sergančių žmonių. O, atrodo, tai juk nieko naujo?

Bet kas yra ta sveika mityba, ir jei jau, panašu, sveikai maitinamės, kodėl vistik plaukai yra silpni ir lūžinėjantys, o oda blyški ir sausa?

Sveika mityba tai yra visavertė mityba. Labai svarbu yra dienos eigoje ne kalorijas skaičiuoti, o rinktis tinkamą maistą – valgyti tik tai, kas yra natūralu: varškė, rūgštūs pieno produktai, tik pilno grūdo duona, daržovės, vaisiai, riešutai, mėsa, žuvis. Taip pat labai svarbūs mūsų racione yra aliejai. Taip, aliejai. Jų yra ir maiste, kaip kad žuvyje rasime omega3, riešutuose taip pat yra aliejų, ir įvairiose sėklose, kaip kad: sezamų aliejus, moliugu seklu aliejus, linų sėmenų aliejus ar graikinių riešutų aliejus.

Visi aliejai gali būti vartojami tiek su maistu, pvz., užpilti ant salotų, tiek juos galima dėti į įvairius padažus, bei naudoti išoriškai. Aliejai turi ir gydomųjų sąvybių. Sakykime, jei turite problemų su virškinimu, ypatingai, jei turite skrandžio opą, jums dažnai skauda pilvą – išgerkite šauktą gryno graikinių riešutų aliejaus. Jie suvilgys skrandžio sieneles ir sumažins spazmus, ko pasekoje jausite mažesnį skausmą. Kitas, ne ką mažiau veiksmingas ir dar vadinamas skystuoju auksu; ryškiai sodrios žalios spalvos moliūgų sėklų aliejus. Ne veltui jis vadinamas skystuoju aukstu, nes turi begalo daug gerų sąvybių bei įvairių vitaminų. Taip pat, šį aliejų galite tepti ant plaukų, jis puikiai juos pamaitins ir priturtins juos natūralaus žvilgesio.

Jei norite būti sveiki ir gražūs, rūpinkitės savimi ne tik iš išorės, bet ir stebėkite, ką dedate į save, nes tik tai, ką valgome, parodo, kas esame.