IT,  Laisvalaikis

Televizija internetu – tvirta tradicinės tv alternatyva

televizija internetuKą darote norėdami pasimėgauti filmu? Jungiate televizorių, o ten kartojamos tos pačios programos? Tuomet susidomite televizija internetu ir ieškote, kur virtualioje erdvėje galite pažiūrėti gerą komediją, detektyvą ar kito žanro filmą.

Ar internetiniam tv variantui lemta nugalėti įprastą televizorių? Labiau tikėtina, kad šie būdai susilygins ir taps lygiavertėmis alternatyvomis, mat įprasto televizoriaus reikšmė neblėsta jau daugybę metų. Populiarėjant internetui būta nuomonių, kad tv ekrane matomų reklamų svarba sumažės. Bet taip neįvyko. Taigi, tiek virtualioje erdvėje randamos programos, tiek „makalavimas“ pultelio mygtukais greičiausiai eis koja kojon. Ar tai gerai? Kai pasirinkimų daugiau nei vienas, situacija suponuoja apie maksimalią naudą vartotojui.

Bet televizija internetu juk pasižymi įvairiais privalumais? Tikrai taip. Vien ko vertas gausus programų pasirinkimas. Jei įprastas tv kartais pašykšti įdomesnių filmų ar laidų, tai modernus variantas yra „dosnesnis“. Kitas žiūrovams aktualus aspektas – savojo laiko valdymas. Nereikia taikytis prie konkretaus kanalo transliacijų laiko. Tai puiki žinia ir didžiulis privalumas.

Televizija internetu liudija apie progresą. Kokiais 2000-aisiais metais virtualioje erdvėje pasiekiamos programos nemažai daliai lietuvių būtų buvusios visai neaktualios. Tačiau vieni metai keitė kitus, ir kompiuteriai bei internetas tapo kasdienybe. Todėl visa tai, kas susiję su žiniatinkliu, lietuvius ir kitų tautų atstovus itin domina. Elektroninės parduotuvės, naujienų portalai – nedidelė dalis virtualių krypčių. Prie jų prisideda ir televizija, kuri žingsniuoja vienoje gretoje su modernumu. Žinoma, į naudos bagažą įdedamas ir patogumas – jums nereikia valandų valandas gilintis, kaip internetine tv naudotis, kadangi kūrėjai pasirūpina aiškia bei patogia sistema.

Galima teigti, jog televizija internetu yra tvirta tradicinio tv varianto alternatyva. Ir daug kur lenkia įprastinius sprendimus.